MÖBLER / Bord / Klaffbord 5337148
nr 533 7148
Klaffbord
längd: 64, djup: 56, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 juli 2008
kl 17:47:47
200 kr